NKÚ: Návštěva Běloruské delegace

08.09.2015 19:44 | Zprávy

Dne 7. září 2015 se v sídle NKÚ konalo setkání zástupců Ministerstva ekonomiky, Výkonného výboru města Minsk, vzdělávacích institucí a nevládních organizací Běloruské republiky a Transparency International ČR s viceprezidentkou NKÚ a dalšími představiteli úřadu.

NKÚ: Návštěva Běloruské delegace
Foto: NKÚ
Popisek: NKÚ

Zástupci Běloruské republiky navštívili Českou republiku v rámci ročního projektu Transparency International ČR zaměřeného na prosazování protikorupčních mechanismů ve státní správě, který je financovaný z Programu transformační spolupráce Ministerstva zahraničních věcí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Evropská unie si z našich peněz dělá bankomat

Souhlasím s tím, co tvrdíte, bohužel situace u nás je podle mě stejná. Stát podle mě není dobrý hospodář a nač u nás potřebujeme tolik politiků za takové peníze? Vždyť o řadě z vás není ani slyšet a řada z vás si práce poslance plete s cestovkou. Nebo to tak podle vás není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NPÚ: Divadelní scéna na Kunětické hoře

11:27 NPÚ: Divadelní scéna na Kunětické hoře

Rondel pod věží hradu Kunětická hora je dočasně uzavřen, proměnil se v divadelní scénu.