NP České Švýcarsko: Na Bouřňáku pokračovalo hašení s využitím letadel Air Tractor

05.08.2022 12:15 | Tisková zpráva

Pokračuje hašení lesního požáru, který propukl 24. 7. 2022 v Malinovém dolu u Hřenska. Ve čtvrtek, 4. 8. 2022, hašení ztěžovaly vysoké teploty.

NP České Švýcarsko: Na Bouřňáku pokračovalo hašení s využitím letadel Air Tractor
Foto: NP České Švýcarsko
Popisek: Národní park České Švýcarsko

Hasební práce pokračovaly v oblastech za Pravčickou bránou a Křídelními stěnami, kde hasiči vyhledávali především skrytá ohniska. Hašení s využitím letadel Air Tractor pokračovalo na Bouřňáku.

Stále zasahuje více než 1000 hasičů, 200 cisteren, 6 vrtulníků a dvě zmíněná letadla Air Tractor. Na strategických stanovištích vznikají čerpací stanoviště pro hasičské jednotky, které budou pověřeny "dohlídkou" požářiště.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NPÚ: Mattioliho herbář se vrací do Českého Krumlova

16:13 NPÚ: Mattioliho herbář se vrací do Českého Krumlova

Po skončení výstavy Lékařská literatura v zámeckých knihovnách se jeden z jejích nejvzácnějších expo…