Na lyžovačku do Tater rychleji a levněji vlakem ČD

02.12.2015 21:56 | Zprávy

V sobotu 5. prosince zahajuje zimní sezonu středisko Tatry Mountain Resorts v Jasné. S Českými drahami se tam lyžaři dostanou rychleji a levněji než minulou sezonu.

Na lyžovačku do Tater rychleji a levněji vlakem ČD
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Spoj SC 240 / 241 „Pendolino Košičan“ dorazí z Prahy do Liptovského Mikuláše za 5 hodin a 35 minut, z Ostravy pak za 2 hodiny a 25 minut. Díky cenově zajímavým balíčkům „ČD Tatry Snow“ ušetří vyznavači zimních sportů za jízdenky i za skipas v Jasné nebo ve Vysokých Tatrách až několik set korun.

Na zahájení sezony ve středisku Tatry Mountain Resorts v Jasné přijede pendolinem modelka a Miss Earth 2012 Tereza Fajksová a vlak EuroNight použije k cestě do Nízkých Tater také modelka Simona Krainová s manželem. Zahajovací show se zúčastní i oblíbená zpěvačka Dara Rolins.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIA: V hodnocení dosáhly služby pro podniky plného skóre

16:13 DIA: V hodnocení dosáhly služby pro podniky plného skóre

Česko se v evropském hodnocení digitálních veřejných služeb dál zlepšuje. Služby pro podniky dosáhly…