Nadace ČEZ: Chrudimská nemocnice pořídila pro pacientky nová lůžka

14.07.2014 8:51

Chrudimská nemocnice se může pochlubit novými nemocničními lůžky, na které přispěla Nadace ČEZ částkou 80 tisíc korun. Dvě polohovací lůžka již slouží na pooperačním pokoji Gynekologicko – porodnického oddělení.

Nadace ČEZ: Chrudimská nemocnice pořídila pro pacientky nová lůžka
Foto: Nadace ČEZ
Popisek: Nadace ČEZ

„Naší prioritou je zabezpečit perfektní péči o maminku a novorozence. Snažíme se proto udělat maximum a jsme rádi za každý příspěvek. Chtěl bych proto poděkovat Nadaci ČEZ, že nám pomohla vybavit pooperační pokoj těmito moderními polohovacími lůžky,“ říká zástupce přednosty MUDr. Radovan Slavíček.
Polohovací lůžka jsou moderní a velmi komfortní a splňují přísné hygienické normy. Zajistí maximální pohodlí nejen pacientkám, ale znamenají obrovskou pomoc pro sestřičky, které mohou velmi jednoduše s lůžky manipulovat.

„Určitě nám ušetří spoustu práce a námahy. Pacientky si je velmi pochvalují pro svou pohodlnost a mé kolegyně pro jednoduchou a lehkou obsluhu,“ usmívá se staniční sestra Bc. Veronika Pešinová.

Na polohovací lůžka v Chrudimské nemocnici přispěla Nadace ČEZ v rámci grantového řízení Podpora regionů, které je zaměřeno na rozvoj veřejně prospěšných projektů.

Nadaci ČEZ založila energetická společnost ČEZ v roce 2002, aby zastřešila svou dárcovskou činnost. Nadace ČEZ podporuje několika grantovými programy sociální, kulturní a sportovní projekty a aktivně spolupracuje s regiony. Výší rozdělených příspěvků se řadí ke špičce nadací v České republice.
Více informací na www.nadacecez.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: ČEZ

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agentura ochrany přírody a krajiny: Nový biotop pro drobné vodní živočichy uprostřed pastviny u Bartošovic v Orlických horách

22:45 Agentura ochrany přírody a krajiny: Nový biotop pro drobné vodní živočichy uprostřed pastviny u Bartošovic v Orlických horách

Nad obcí Bartošovice v Orlických horách na pravostranném přítoku Bartošovického potoka byl letos dok…