Národní divadlo: Příhody lišky Bystroušky s novým obsazením

31.10.2015 18:47 | Zprávy

Rodinná inscenace Janáčkovy opery Příhody lišky Bystroušky v režii Ondřeje Havelky se vrací do Národního divadla s novým obsazením.

Národní divadlo: Příhody lišky Bystroušky s novým obsazením
Foto: narodni-divadlo.cz
Popisek: Národní divadlo v Praze

Vedle sopranistky Lenky Máčikové, která účinkovala v premiérovém představení loni v březnu, se již tuto sobotu 31. října 2015 jako Lišák Zlatohřbítek poprvé představí Stanislava Jirků, Revírníkem bude Martin Bárta a Rechtorem Josef Moravec. Orchestr Národního divadla bude řídit Robert Jindra. Další představení Janáčkovy opery jsou v Národním divadle naplánovány na 21. listopadu 2015 od 14.00 a od 19.00.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Cenzura

Zmiňujete zajímavou věc, a to, že DSA požaduje filtrovat nejen nezákonný obsah, ale i obsah „škodlivý“. Existuje nějaká definice, co je tím ,,škodlivým“ obsahem myšleno? Zajímavé je, že jsem nezaznamenal nějakou extra kritiku toho zákona. A musíme ho vůbec schválit nebo jak se k němu postavíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Infocentrum Temelína loni navštívilo 39 604 lidí

11:14 ČEZ: Infocentrum Temelína loni navštívilo 39 604 lidí

Přesně 39 604 návštěvníků si loni prohlédlo Infocentrum Jaderné elektrárny Temelín. Historicky jde o…