Národní muzeum zve na přednášku První republika v obrazech

17.12.2017 18:02 | Zprávy

18. 12. od 18.00 se bude v nové budově Národního muzea konat přednáška na téma Hradního fotoarchivu. Bude se věnovat samotnému velmi zajímavému fondu, který nám dokumentuje fungování a proměny Hradu, ale především jeho proměnám v letech 1918–1933.

Národní muzeum zve na přednášku První republika v obrazech
Foto: prahapamatky.cz
Popisek: Národní muzeum

Hradní fotoarchiv obsahuje téměř sedm tisíc unikátních snímků a dokumentuje jak architektonické změny Hradu, tak události spojené s výkonem nové funkce prezidenta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Úhrada škody

Vyzvali jste radní, aby uhradili způsobenou škodu České televizi. Proti tomu nic nemám, ale zajímá mě něco jiného. Proč politici nemusí hradit škody, které svým jednáním způsobili? Nebo aspoň co vím, tak nemusí. To vám přijde v pořádku nebo také prosadíte, aby se to změnilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Troleje mezi Prahou a Berounem prochází speciální kontrolou

22:08 Správa železnic: Troleje mezi Prahou a Berounem prochází speciální kontrolou

Správa železnic společně s Českými drahami prověřuje příčinu opakovaného poškození sběračů lokomotiv…