Národní park České Švýcarsko: Školení pro pracovníky v cestovním ruchu

18.03.2018 17:06 | Zprávy

Více než 30 účastnic a účastníků se ve středu zúčastnilo školení pracovníků informačních středisek, hotelových recepcí, penzionů a cestovek. Školení pro specialisty v cestovním ruchu uspořádaly ve spolupráci obecně prospěšná společnost České Švýcarsko a Správa Národního parku České Švýcarsko.

Národní park České Švýcarsko: Školení pro pracovníky v cestovním ruchu
Foto: NP České Švýcarsko
Popisek: Národní park České Švýcarsko

Představeny byly novinky pro návštěvníky v oblasti veřejné dopravy, plánovaných akcí pro veřejnost i nový web obecně prospěšné společnosti. K dalším tématům patřila nová pravidla pro horolezce v NPR Kaňon Labe, návštěvní řád národního parku, vyloučení vstupu do lesa kvůli vichřicím či rozšíření působnosti správy národního parku také na území Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bitcoinová kauza

Upřímně nevím, zda vaše trestní oznámení v celé záležitosti něco změní a někdo bude potrestán. Vy myslíte, že ano? Zaujalo mě ale zejména vaše prohlášení, že i kdyby to byla doopravdy jenom neschopnost, svým rozměrem je TRESTU-HODNÁ. Jaký trest máte na mysli? Jaký trest hrozí za neschopnost?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize + Český rozhlas: Vyjádření k vládnímu návrhu zákona o médiích veřejné služby

16:08 Česká televize + Český rozhlas: Vyjádření k vládnímu návrhu zákona o médiích veřejné služby

Vládní návrh zákona o médiích veřejné služby nepřináší promyšlenou koncepci ani deklarovanou moderni…