Návštěva delegace petičního výboru PSP ČR v ZZC Balková

23.03.2017 14:35 | Zprávy

V úterý dne 21. března 2017 navštívila delegace petičního výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v čele s předsedkyní JUDr. Zuzkou Bebarovou-Rujbrovou ZZC Balková.

Návštěva delegace petičního výboru PSP ČR v ZZC Balková
Foto: Václav Fiala
Popisek: Pohled na areál, kde bude tábor pro utečence

Poslance provedl zařízením ředitel SUZ MV Mgr. et Mgr. Pavel Bacík. Setkání se zúčastnili také zástupci dalších složek Ministerstva vnitra působících v ZZC – ředitel odboru azylové a migrační politiky PhDr. Tomáš Haišman, ředitel Zdravotnického zařízení Mgr. Jan Louška a náměstek ředitele Služby cizinecké policie plk. Mgr. Jan Kučera.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás lidi volili?

Sám tvrdíte, že proto, že chtěli změnu. Ale myslíte, že chtěli sledovat, jak hlavní, co se řeší je Turek a jeho nominace na ministra? Proč proboha místo něj nenavrhnete někoho jiného? Kandidoval do sněmovny, chtěl být tedy poslanec, což je, tak o co tu běží? O blaho lidí určitě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: Nabídka návštěvy věznice s garantovaným návratem

20:16 Vězeňská služba: Nabídka návštěvy věznice s garantovaným návratem

Vězeňská služba České republiky nabízí na portálu Donio.cz posledních několik míst na exkurzi do Věz…