Nefiltrovaný ležák Budweiser Budvar získal „Výroční cenu“ od časopisu Pivo, Bier & Ale

04.12.2015 11:54 | Zprávy

Limitovaná edice světlého nefiltrovaného kvasnicového ležáku Budweiser Budvar získala významné ocenění od odborného měsíčníku Pivo, Bier & Ale. V kategorii „Příležitostné pivo k výročí založení pivovaru“ získalo první místo.

Nefiltrovaný ležák Budweiser Budvar získal „Výroční cenu“ od časopisu Pivo, Bier & Ale
Foto: red
Popisek: Budějovický Budvar

Toto pivo uvařil historicky desátý budvarský sládek Ing. Adam Brož, Ph.D., MBA ke 120. výročí založení Budějovického Budvaru. „Výroční pivo bylo uvařeno stejným způsobem, jako v dobách Antonína Holečka. Jeho chuť doplňují kvasinky, které při vynechání filtrace zůstávají v pivu po jeho dozrání. Pivo si zachovává svou čerstvou chuť, má vyšší plnost a výraznější hořkost,“ říká Adam Brož. Limitovaná edice výročního ležáku B:ORIGINAL NEFILTROVANÝ se čepovala v několika stovkách restaurací po celé republice a pouze do vyprodání zásob. Výroční ležák mohli lidé poprvé ochutnat 12. září 2015 na kulturní akci Den v Budvaru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIA: V hodnocení dosáhly služby pro podniky plného skóre

16:13 DIA: V hodnocení dosáhly služby pro podniky plného skóre

Česko se v evropském hodnocení digitálních veřejných služeb dál zlepšuje. Služby pro podniky dosáhly…