Nemocnice České Budějovice vyplatí „13. platy“ a od ledna zvýší mzdy

13.12.2020 22:45 | Zprávy

Zvýšení mzdových tarifů všem zaměstnancům o 10 % a vyplacení mimořádných odměn ve výši „13. platu“. Takový bude přelom roku v českobudějovické nemocnici pro její zaměstnance.

Nemocnice České Budějovice vyplatí „13. platy“ a od ledna zvýší mzdy
Foto: mane.cz
Popisek: nemocnice České Budějovice

Výsledkem letošního kolektivního jednání v Nemocnici České Budějovice, a.s. je mimo jiné navýšení mzdových tarifů od ledna o 10 % všem zaměstnancům a nad rámec toho další dílčí vylepšení mzdového předpisu, zahrnující například diferenciaci tarifů podle délky praxe u sanitářů a sanitářek, ošetřovatelů a ošetřovatelek nebo úpravu tarifů radiologických asistentů. Roční nárůst osobních nákladů bude téměř 200 milionů korun. Nemocnice České Budějovice, a.s. tím potvrzuje svoji pozici atraktivního zaměstnavatele.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pražská strojírna: Nové tramvajové tratě v Počernické ulici

22:33 Pražská strojírna: Nové tramvajové tratě v Počernické ulici

Pražská strojírna a.s. dodala kompletní kolejový trojúhelník pro křížení ulic Vinohradská a Počernic…