Nemocnice Pardubického kraje zruší veřejnou zakázku a podá trestní oznámení

20.08.2018 17:18 | Zprávy

Představenstvo Nemocnice Pardubického kraje, a.s., se na základě skutečností zjištěných dnešního dne připojuje k trestnímu oznámení, které v pátek 17. srpna 2018 podal hejtman Pardubického kraje Martin Netolický. Vzhledem k závažnosti informací, naznačujících, že se účastníci veřejné zakázky mohli domlouvat na jejím výsledku, zruší Nemocnice Pardubického kraje, a.s., veřejnou zakázku na stavbu nového pavilonu psychiatrie v areálu Pardubické nemocnice.

Nemocnice Pardubického kraje zruší veřejnou zakázku a podá trestní oznámení
Foto: pardubickykraj.cz
Popisek: Pardubická nemocnice

Nová psychiatrie je pro Nemocnici Pardubického kraje, a. s., důležitým projektem, do kterého mají být investovány stovky milionů korun z prostředků Evropské unie. Protože velkou část z těchto financí by měly pokrýt zdroje z integrovaného regionální operačního programu (IROP), předkládala NPK projektovou dokumentaci ministerstvu pro místní rozvoj, které program koordinuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Foldyna

Pane předsedo, co uděláte s Foldynou? Nemyslíte, že by měl urychleně vysvětlit, proč byl vykázán z domu a proč mu policie zabavila zbraně? A jestli se prokáže, že se dopustil domácího násilí, doufám, že ho neprodleně vysloužíte ze strany a budete po něm požadovat rezignaci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Odvodňovací příkopy nahradily přírodní meandry

22:08 Lesy ČR: Odvodňovací příkopy nahradily přírodní meandry

Vrátit kdysi uměle upraveným korytům toků přírodní charakter, zlepšit jejich schopnost zadržovat vod…