Nemocnice Písek: Pacienti se lépe vyznají na webu nemocnice

30.03.2019 8:40

Nemocnice Písek v uplynulém týdnu zprovoznila nové webové stránky, které jsou přehlednější a uživatelsky přívětivější.

Nemocnice Písek: Pacienti se lépe vyznají na webu nemocnice
Foto: Písecká nemocnice
Popisek: Písecká nemocnice

Veřejnost na nich nalezne ucelené informace o nemocničních odděleních, zdravotních výkonech, ordinačních hodinách jednotlivých ambulancí i potřebné kontakty. Prostřednictvím webu se může každý do nemocnice i podívat – virtuálně.

„Nové webové stránky jsme zatím spustili zkušebně. Očekáváme, že získáme od veřejnosti i zaměstnanců zpětnou vazbu. Dosavadní reakce jsou velmi pozitivní, kdy si lidé chválí zejména výrazně lepší přehlednost webu, jeho novou grafiku a strukturu. Fungují samozřejmě i na všech přenosných zařízeních mobilní či plné verzi. Stránky jsme koncipovali tak, aby se v nich vyznali pacienti i vyšších věkových skupin, kteří ovládají práci s počítačem. Nedílnou součástí zadání pro tvůrce bylo vytvořit textové i vizuální sdělení i pro potencionální nové zaměstnance, setřičky, lékaře, sanitáře,“ uvedl předseda představenstva Nemocnice Písek, a. s., MUDr. Jiří Holan, MBA.

Webové stránky nemocnice nově zahrnují i virtuální prohlídku v pavilonech areálu. „Zareagovali jsme na nabídku jedné australské firmy a dílo jí v této sekci svěřili. Možné je si prohlédnout nemocniční pokoj, porodní sál, neurologii, laboratoře, mamografii, operační sály, nebo bytovou jednotku nemocnice. Spolupráce subjektů, které se spolu s hlavním dodavatelem webu, firmou Artanet, na práci podílely, byla pro mne příjemnou zkušeností z jiné než lékařské práce,“ řekl Jiří Holan.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MPO: Rok od uzavření první dohody dosáhla ČD Cargo úspory energie 28 827 MWh

22:23 MPO: Rok od uzavření první dohody dosáhla ČD Cargo úspory energie 28 827 MWh

Společnost ČD Cargo jako jedna z prvních navázala spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu v ob…