OKIN FACILITY otevírá pobočku v Srbsku

08.07.2013 13:14

Významný český poskytovatel podpůrných služeb úspěšně pokračuje v expanzi na zahraniční trhy a otevírá svou pobočku v Srbsku. Vstupem na tamní trh společnost navazuje na více než čtyřleté působení v sousedním Bulharsku a Rumunsku. Své služby bude nabízet především v rámci správy a údržby administrativních budov, průmyslových areálů i v síťových zakázkách.

OKIN FACILITY otevírá pobočku v Srbsku
Foto: Redakce / repro Facebook
Popisek: Srbská vlajka

Vstup OKIN FACILITY do Srbska je dalším úspěšným krokem v naplňování dlouhodobé strategie společnosti, která se tak stává dominantním hráčem na trhu ve střední a východní Evropě. Novou pobočku se sídlem v Bělehradě, která bude součástí mezinárodní divize OKIN FACILITY International, povede Martin Šmíd. „Díky našemu jedinečnému know-how a dokonalé znalosti tržních podmínek je vstup na srbský trh logickým krokem v naší expanzi a krokem k naplnění cíle stát se předním poskytovatelem integrovaného facility managementu ve střední a východní Evropě,“ uvádí výkonný ředitel OKIN FACILITY International Martin Šmíd.

Společnost se bude zaměřovat především na poskytování služeb integrovaného facility managementu mezinárodním společnostem, které hledají zodpovědného regionálního partnera. „Výhodou OKIN FACILITY při etablování na srbském trhu je nejen perfektní znalost prostředí, ale i schopnost vypořádat se s odlišnou legislativou. Poskytování mezinárodního know-how našim klientům na základě dlouhodobé spolupráce a výměny zkušeností mezi pobočkami se za krátkou dobu stalo naší předností,“ doplňuje ředitel odboru Strategický obchod Tomáš Polák.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká pošta připomíná Jiřího Hanzelku a Miroslava Zikmunda

12:19 Česká pošta připomíná Jiřího Hanzelku a Miroslava Zikmunda

Česká pošta představila ve čtvrtek 14. února 2019 příležitostný aršík „Století Jiřího Hanzelky a Mir…