OSPZV: Celé vedení ČSSD by mělo proto odstoupit

24.10.2017 17:50 | Zprávy

Prohlášení k výsledku voleb 2017

OSPZV: Celé vedení ČSSD by mělo proto odstoupit
Foto: OSPZV
Popisek: OSPZV - logo

Výbor Odborového svazu pracovníků zemědělství a úži"y - Asociace svobodných odboru ČR konstatuje, že Česká strana sociálně demokratická utržila ve volbách 2017 do Parlamentu ČR drtivou porážku. Celé vedení ČSSP by mělo proto odstoupit a svolat urychleně, nejlépe do konce listopadu, sjezd, který zvolínové vedení, které dovede Českou stranu sociálně demokratickou do vlády. Tím podpoří vmik případné koalice v podobě, která tady vládla v minulém období.

Silácké řeči současného vedení ČSSO o odchodu do opozice nejsou v zájmu voličů, kteří chtějí pokračovánívládní účasti české sociální demokracie, alebez současného vedení, které rezignovalo na sociálně demokratické principy. Vládní účast ČSSP by měla aspirovat na posty ministrů práce a sociálních věcí a zemědělství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Lukáš Vlček byl položen dotaz

předložte důkaz

na základě čeho a jak jste došel k závěru, že Ukrajina brání Evropu před ruskou agresí. Buďte prosím konkrétní a předložte jasné důkazy, že Rusko plánuje napadnout Evropu. Pokud je nemáte, tak se za tu dezinformaci a strašení omluvte.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Za 5 let vzrostl počet předepsaných antibiotik o 800 tisíc balení

20:16 VZP: Za 5 let vzrostl počet předepsaných antibiotik o 800 tisíc balení

Antibiotika už skoro 100 let zachraňují životy. Pokud se ale užívají jinak než na doporučení lékaře,…