Olomoucký kraj finančně podpořil obnovu poničených lesů

06.08.2022 14:55 | Tisková zpráva

Olomoucký kraj letos naposledy přispěje majitelům lesů na jejich obnovu. Dotace mohli žádat na výsadbu nových dřevin hlavně v místech, která předtím napadl kůrovec. O finanční podporu projevilo zájem jedenáct žadatelů.

Olomoucký kraj finančně podpořil obnovu poničených lesů
Foto: Olomoucký kraj
Popisek: Olomoucký kraj, logo.

„Vnímám jako dobrou zprávu, že se zájem o tuto dotaci stále snižuje, můžeme tak letošní příspěvek považovat za zdárnou tečku za kůrovcovou kalamitou a nadále se věnovat ostatním a mnohdy opomíjeným funkcím lesa,“ uvedl Martin Šmída, radní Olomouckého kraje pro oblast životního prostředí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jan Jakob byl položen dotaz

Rozpočet

Když teď tvrdíte, jak byste v rozpočtu dokázal ušetřit přes 60 miliard, můžete mě a myslím, že ne jen mě, vysvětlit, proč jste ty peníze neušetřili už v tom vámi navrhovaném rozpočtu? Jak vám to teď věřit? Kde jste najednou vzal ty úspory?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NKÚ: Sedmý ročník Hackathonu veřejné správy ovládly aplikace s pomáhajícími tématy

19:15 NKÚ: Sedmý ročník Hackathonu veřejné správy ovládly aplikace s pomáhajícími tématy

Soutěžící předvedli, jak mohou otevřená data přispět ke vzniku nových užitečných aplikací nejen pro …