Paralympiáda exkluzivně v Českém rozhlase

06.03.2014 21:27

Stejně jako ze Zimních olympijských her v Soči přinese Český rozhlas i z těch paralympijských exkluzivní reportáže, rozhovory a další zajímavosti. A to na vlnách Radiožurnálu a regionálních stanic. Na místě bude sportovní redaktor Pavel Petr, který odletěl do dějiště her společně s paralympijskou výpravou 3. března.

Paralympiáda exkluzivně v Českém rozhlase
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

„Český rozhlas je, stejně jako tomu bylo u Zimních olympijských her, jediné akreditované rádio v Česku, které může z paralympiády vysílat přímé vstupy a rozhovory a má přístup přímo na sportoviště či k našim reprezentantům přímo po výkonech,“ popisuje exkluzivitu paralympijského vysílání náměstek generálního ředitele pro program a vysílání René Zavoral.

Jde nejenom o plnění veřejné služby, ale paralympiádě se ČRo věnuje tradičně. Posluchači se dozví vše, co se týká paralympiády na nejposlouchanější stanici ČRo Radiožurnálu (ten je partnerem Českého paralympijského výboru), ale i na regionálních stanicích, odkud pocházejí jednotliví sportovci. 

Sportovní redaktor Pavel Petr se bude pohybovat všude tam, kde budou především čeští sportovci a bude tak každý den poskytovat exkluzivní reportáže přímo ze sportovišť, rozhovory s úspěšnými i méně úspěšnými reprezentanty, ale také přinese jejich životní či sportovní příběhy. V případě medailových úspěchů bude vstupovat živě.

Pavel Petr (47 let) pracuje v rozhlase 10 let, sportu handicapovaných se věnuje už několik let, především sledge hokeji. Na ZOH v Soči komentoval lední hokej a další sporty z tzv. „pobřežní oblasti“. Mezi jeho profesní zájmy patří také basketbal, cyklokros a rychlobruslení.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

JCCR:  Nové ubytovací poplatky posílí zdroje obcí pro rozvoj cestovního ruchu

15:39 JCCR: Nové ubytovací poplatky posílí zdroje obcí pro rozvoj cestovního ruchu

Nové možnosti při výběru poplatků z ubytování, které přináší českým obcím novela zákona č. 565/1990 …