Pardubický kraj: Stavba obchvatu uzavře silnici Chrudim – Kočí

14.05.2015 11:26

Silnici číslo I/17 mezi Chrudimí a obcí Kočí čeká od pondělí 18. května úplná uzavírka. Důvodem je provádění stavebních prací pro napojení obchvatu na silnici I/17. Neprůjezdný bude přibližně 1,9 kilometru dlouhý úsek mezi okružní křižovatkou u Kauflandu a křižovatkou se silnicí III/3584 vedoucí do obce Kočí. Uzavírka potrvá do 5. června, v případě příznivého počasí se předpokládá zkrácení doby uzavírky.

Pardubický kraj: Stavba obchvatu uzavře silnici Chrudim – Kočí
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Stavba obchvatu
reklama

Objízdná trasa pro osobní dopravu a autobusy veřejné linkové dopravy

Provoz těchto vozidel bude veden od okružní křižovatky v Chrudimi (u Kauflandu) po místních komunikacích (třída SNP – silnice číslo II/340) směrem na místní část Topol (ul. Topolská). V Topoli odbočí vozidla vpravo směrem na obec Kočí, po silnici číslo III/340 34. V obci Kočí se provoz vrátí zpět na silnici I/17. Objízdná trasa pro osobní dopravu a autobusy veřejné linkové dopravy je navržena jako obousměrná. Délka objížďky je přibližně 4,7 kilometru.

Objízdná trasa pro nákladní vozidla

Provoz nákladních vozidel bude z okružní křižovatky v Chrudimi (u Kauflandu) vyveden po silnici I/17 (místní komunikace – třída SNP) až na křižovatku se silnicí I/37 v Chrudimi („U Guláška“). Po silnici I/37 bude provoz veden směrem na Slatiňany až na kruhový objezd ve Slatiňanech. Z této okružní křižovatky pojedou nákladní vozidla po silnici II/358 přes obce Orel a Zaječice do Chrasti, kde odbočí na silnici II/355 a přes obce Rosice a Přestavlky se vrátí na silnici I/17 v obci Hrochův Týnec. Objízdná trasa pro nákladní dopravu je navržena jako obousměrná, měří přibližně 18,5 kilometru.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: Čím se řídit při výběru hladké mouky? I levná dobře poslouží

22:31 dTest: Čím se řídit při výběru hladké mouky? I levná dobře poslouží

Mouka obvykle patří mezi stálé zásoby každé domácnosti. Spotřebitelská organizace dTest se zaměřila …