Pod peticí na podporu návratu dětí Michalákových z Norska je více než 8 tisíc podpisů

05.12.2014 8:00 | Zprávy

Již více než 8 tisíc lidí se podepsalo pod petici, která vyzývá předsedu vlády a ministra zahraničních věcí k aktivnímu diplomatickému postupu vůči Norsku, který přispěje k návratu bratrů Michalákových do České republiky.

Pod peticí na podporu návratu dětí Michalákových z Norska je více než 8 tisíc podpisů
Foto: Petr Kupka
Popisek: Pavel Hasenkopf

Oznámil to zástupce petičního výboru a jeden z právních zástupců matky Evy Michalákové Pavel Hasenkopf. Petiční akce potrvá do středy 10. prosince, v úterý 9. prosince se kauzou bude z iniciativy poslankyně Jitky Chalánkové zabývat i poslanecká sněmovna.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Budete kandidovat na předsedu strany?

Nebo máte nějakého jiného favorita? Podle mě strana moc na výběr nemá. Jestli většina lidí zná tak pět členů strany, tak je to hodně. Mě napadáte jen vy. Hlavně ne Válek nebo Jakob.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

BESIP: ČR obhájila na evropském finále dopravní soutěže stupně vítězů a získala bronz

11:14 BESIP: ČR obhájila na evropském finále dopravní soutěže stupně vítězů a získala bronz

Česká republika dosáhla i letos na mezinárodní úrovni dalšího velkého úspěchu – na evropském finále …