OSSZ rozšíří úřední dny. V návaznosti na termíny pro podání daňového přiznání

29.03.2015 16:03 | Zprávy

Podnikatelé mají do středy 1. dubna finančnímu úřadu podat daňové přiznání, zároveň mohou - a v praxi se tak děje často - podat také přehled o příjmech a výdajích OSVČ za rok 2014 na svou okresní správu sociálního zabezpečení (OSSZ). Ty z tohoto důvodu mimořádně otevřou své pokladny pro výběr pojistného na sociální zabezpečení, a to 31. 3., 2. 4., 28. 4. a 30. 4.

OSSZ rozšíří úřední dny. V návaznosti na termíny pro podání daňového přiznání
Foto: ČSSZ
Popisek: Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ)

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) vychází vstříc svým klientům. V návaznosti na blížící se uplynutí lhůty pro předkládání daňových přiznání osob samostatně výdělečně činných (OSVČ) na finančních úřadech a následně i termíny pro podání tiskopisu Přehledu o příjmech a výdajích OSVČ za rok 2014 (Přehled), kdy je zpravidla zaznamenán i nejvyšší počet podání tohoto tiskopisu na OSSZ, mimořádně otevře pokladny pro výběr pojistného na sociální zabezpečení na všech OSSZ nejen během běžné provozní doby (tj. v pondělí a ve středu), ale i v neúředních dnech, a to v úterý 31. března, ve čtvrtek 2. dubna, v úterý 28. dubna a ve čtvrtek 30. dubna 2015, vždy od 9 do 13 hodin.

Pokladny ve výše uvedených termínech otevřou všechny okresní správy, v Praze všechna územní pracoviště Pražské správy sociálního zabezpečení a v Brně Městská správa sociálního zabezpečení. V hotovosti na pokladnách OSSZ je možné uhradit nedoplatek do výše 10 000 Kč.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Imunita

Je podle vás v pořádku, že mají politici imunitu? Neuvažujete prosadit zrušení imunity? Já nevidím důvod, proč by politici měli být kryti imunitou a dělat tak ze sebe něco víc.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha v Barceloně představila vlastní prototypy nabíječek elektromobilů

13:33 MHMP: Praha v Barceloně představila vlastní prototypy nabíječek elektromobilů

Městská společnost Technologie hl. m. Prahy (THMP) reprezentovala metropoli na největším světovém ve…