Pokud, vládo, nezavřeš konečně hranice, začneme je blokovat sami!

13.09.2015 19:31 | Zprávy

Včera v odpoledních hodinách se rozhodla Spolková republika Německo zavést kontroly na hranicích, což potvrdil německý ministr vnitra Thomas de Maiziere. Německo podle něj doufá, že se tak vypořádá s přílivem migrantů. Toto dočasné opatření se týká pouze německo-rakouské hranice. Tento krok německé vlády znamená, že veškerý příliv uprchlíků se začne valit přes Českou republiku. My se staneme první zemí Schengenského prostoru a většina nelegálních běženců zůstane na našem území do ukončení celého azylového řízení, které trvá často několik let.

Pokud, vládo, nezavřeš konečně hranice, začneme je blokovat sami!
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Martin Konvička a Jana Volfová na tiskové konferenci k Bloku proti islámu.

Blok proti islámu žádá opakovaně vládu již několik měsíců, aby uzavřela hranice a nepouštěla k nám nelegální běžence, jinak zkolabuje český zdravotní systém a naše sociální zabezpečení. Nejsme tak bohatou zemí jako Německo a i to se nyní běžencům brání. Naše republika nápor běženců prostě vydržet nemůže!

Proto naposledy vyzýváme vládu: Okamžitě zavřete hranice!!! Braňte občany České republiky!! Jinak nám nezbude nic jiného, než abychom začali bránit hranice sami. Naše demonstrace ukázaly, že občané nám věří a jsou připraveni nás v našich aktivitách podpořit. Věříme proto, že v případě Vaší nečinnosti se u hraničních přechodů z Rakouska sejde dostatek vlastenců, kterým není osud naší země lhostejný.

„Blok proti islámu nikdy nevyzýval k občanské neposlušnosti, ale po dnešním rozhodnutí SRN je situace natolik vážná, že pokud nezačne vláda konečně dělat zásadní kroky k obraně naší vlasti, budeme je muset udělat sami : řekla Jana Volfová, místopředsedkyně BPI.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

frakce

Tomu nerozumím.Frakce kterou založili Babiš Orbán a spol.nebudou mít žádny vliv Evr.Parlamentu ale můžou ohrozit a jsou nebezpečím pro Evropu

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Státní veterinární správa: ČR je již dvacet let oficiálně zemí bez výskytu vztekliny

19:07 Státní veterinární správa: ČR je již dvacet let oficiálně zemí bez výskytu vztekliny

Státní veterinární správa (SVS) si před několika dny připomněla dvacet let ode dne, kdy Česká republ…