Policie ČR: Experti debatovali o online aspektech boje proti terorismu

17.09.2022 14:29 | Tisková zpráva

Ve dnech 15. - 16. září se v Praze konalo expertní setkání „Online aspekty boje proti terorismu“. Akce pořádaná Policií České republiky ve spolupráci s Ministerstvem vnitra ČR byla jednou z akcí organizovaných v rámci českého předsednictví v Radě EU.

Policie ČR: Experti debatovali o online aspektech boje proti terorismu
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

Dvoudenní akce přinesla plodnou diskusi k řadě témat týkajících se boje proti terorismu a násilného extremismu, od výměny praktických zkušeností přes strategickou reakci na online bezpečnostní hrozby až po diskusi o současných řešeních a nově se objevujících hrozbách. Akce se zúčastnili odborníci z bezpečnostních komunit z členských států EU, unijních i dalších institucí, třetích zemí a rovněž také zástupci neziskového a soukromého sektoru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Právo se ptát

Podle vás je úkolem novinářů se kriticky ptám a politik by měl reagovat. Nic proti tomu. Ale myslíte, že stejné právo nemáme i my? A proč třeba vy neodpovídáte na to, co se vás zde občané ptají? Nemyslíte, že právě občanům byste se měli jako politici zpovídat především?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Odbavovací hala na hlavním nádraží v Praze získá novou izolaci

7:23 Správa železnic: Odbavovací hala na hlavním nádraží v Praze získá novou izolaci

Správa železnic začne rekonstruovat strop odbavovací haly na pražském hlavním nádraží.