Policie ČR: Organizování účelových sňatků

26.03.2018 15:25 | Zprávy

V rámci společného vyšetřovacího týmu s německými policisty kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) ve středu 21. března 2018 zadrželi na severu Čech 5 osob. Konkrétně jde o jednoho občana Kosova, tři muže a jednu ženu z České republiky.

Policie ČR: Organizování účelových sňatků
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

V této věci jde o organizování účelových sňatků českých žen ze sociálně slabých poměrů s Kosovci. Českým ženám, jako občankám Evropské unie, měla být administrativně zařízena práce a bydliště v Německu a jejich manželé pak na základě účelových sňatků, které proběhly v Kosovu, měli žádat o pobyt ve Spolkové republice Německo z důvodu sloučení rodin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Není vám líto, že v čele strany není žádná žena?

Proč jste nekandidovala třeba vy? Známá jste dost. A jak vůbec hodnotíte nové vedení? Myslíte, že díky němu obnovíte váš dřívější úspěch a slávu strany? Já se trochu bojím, že ne. Podle mě to není až taková změna a chybí výraznější lídr a jako ženu mě mrzí i ta absence žen ve vedení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Národní památkový ústav vypsal tendr na obnovu pražské Invalidovny

22:03 Národní památkový ústav vypsal tendr na obnovu pražské Invalidovny

NPÚ vyhlásil veřejnou zakázku na zhotovitele obnovy Invalidovny Praha. Plánovaný rozpočet činí 2,15 …