Povodí Vltavy zve na NAVALIS

05.05.2018 20:05 | Zprávy

Již jubilejní 10. barokní slavnosti na Vltavě oslavují Jana Nepomuckého, patrona všech lidí od vody.

Povodí Vltavy zve na NAVALIS
Foto: Povodí Vltavy
Popisek: Povodí Vltavy

Zveme Vás na již jubilejní 10. ročník barokních vodních Svatojánských slavností NAVALIS. Slavnosti oslavují nejznámějšího českého světce Jana Nepomuckého, patrona zpovědního tajemství, dobré pověsti, města Benátek v Itálii a všech lidí od vody.

Konají se 14. - 15. května na hladině Vltavy v Praze a hlavními protagonisty budou benátští gondoliéři se svými nádhernými loděmi. Návštěvníci mají jedinečnou příležitost vidět nejen klasické italské gondoly, ale i tzv. Bissone - loďě, které se účastní těch nejzdobnějších tradičních benátských slavností včetně benátského karnevalu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj: Volyňská škola otevírá studentům cestu do světa

22:31 Jihočeský kraj: Volyňská škola otevírá studentům cestu do světa

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ve Volyni znovu potvrdila, že patří mezi špičková vzd…