Práce na projektu k posílení spolupráce v oblasti sociálního začleňování pokračují v Libereckém kraji i v novém roce

08.02.2017 14:05 | Zprávy

V uplynulých měsících se jako součást realizace projektu „Zavedení systémové koordinace činnosti partnerů v rámci Paktu zaměstnanosti Libereckého kraje“ aktivizovala činnost ODBORNÝCH PRACOVNÍCH SKUPIN PZLK. Tyto skupiny jsou tři a působí v oblastech sociální, vzdělávání a služeb. Pod vedením metodiků pro každou oblast probíhají jejich pravidelná setkávání s cílem aktualizovat Strategii rozvoje lidských zdrojů Libereckého kraje, schválenou v roce 2014, a také rozšířit okruh členů odborných pracovních skupin včetně zařazení nových zajímavých témat.

Práce na projektu k posílení spolupráce v oblasti sociálního začleňování pokračují v Libereckém kraji i v novém roce
Foto: liberec.cz
Popisek: Detail liberecké radnice při západu slunce

V lednu proběhlo jedno z vrcholových setkání partnerů a to jednání Výkonné rady Paktu zaměstnanosti Libereckého kraje. V rámci jednání proběhla mimo jiné prezentace aktivit projektu, návrh úprav cílů a priorit Paktu pro nadcházející období a byl představen nový záměr jednoho ze signatářů PZLK, Krajské hospodářské komory, v oblasti lepší spolupráce rodičů, škol a zaměstnavatelů při výběru budoucích povolání.

V květnu (4.5.2017) nás čeká setkání zástupců teritoriálních Paktů zaměstnanosti z celé ČR. Programem bude mimo jiné představení aktivit projektu a jeho současné výstupy, které do budoucna mají být přenositelné pro sdružené iniciativy v ostatních krajích zabývající se spoluprací aktérů působících na regionálním trhu práce.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Tomio Okamura byl položen dotaz

Co je podle vás příčinou vašeho neúspěchu?

Podle mě to souvisí i s tím, že se jste chytli papalášské manýry. Už jsem to třeba psala panu Fialovi, když tvrdil, jak je neetické někomu odebrat náhrady, když nepracuje a co myslíte, odpověděl mi alespoň? Ne. Vám už také většina z nás nestojí ani za odpověď. Dřív jste byli mnohem otevřenější. Naví...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Akce v terénu, které pořádá Dům přírody Brd, si navštěvníci oblíbili

20:48 AOPK ČR: Akce v terénu, které pořádá Dům přírody Brd, si navštěvníci oblíbili

Dům přírody Brd v létě oslaví rok od svého otevření. Lidé si do nového návštěvnického střediska hned…