Představenstvo DPP podporuje provedení forenzního auditu a vypíše transparentní výběrové řízení na generálního ředitele

20. 8. 2012 15:08

Představenstvo Dopravního podniku hl. m. Prahy dnes na svém jednání rozhodlo o tom, že vypíše transparentní výběrové řízení na post nového generálního ředitele.

Představenstvo DPP podporuje provedení forenzního auditu a vypíše transparentní výběrové řízení na generálního ředitele
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlak ve stanici metra

Představenstvo také podporuje provedení forenzního auditu a bude koordinovat další kroky s dozorčí radou. Představenstvo neprodleně vypíše veřejné zakázky na pojištění majetku a odpovědnosti, dodavatele papírových jízdenek, právní a poradenské služby.

„V souvislosti se zadaným úkolem dozorčí rady se představenstvo DPP rozhodlo co nejdříve začít s realizací forenzního auditu, jehož rozsah bude upřesněn po dohodě s dozorčí radou, a jenž detailně prozkoumá transakce Dopravního podniku. Představenstvo také požádá pana Václava Lásku o dodání právní analýzy, kterou doposud neobdrželo. Současně jsme na dnešním jednání pověřili ekonomického ředitele, aby neprodleně vypsal některá výběrová řízení, u kterých hrozí Dopravnímu podniku nezajištění nutných aktivit či porušení zákona o veřejných zakázkách,“ uvedla Magdalena Češková, předsedkyně představenstva a pověřená funkcí generální ředitelky DPP.

Provedení forenzního auditu je úkol, který svým usnesením dala dozorčí rada představenstvu DPP, prověří se transakce od 1. ledna 2007 až do současnosti. Dalším úkolem bude uzavření smlouvy o provedení auditu na základě výsledku transparentního výběrového řízení. Představenstvo má za úkol do 12. září 2012 předložit dozorčí radě ke schválení zadávací dokumentaci k tomuto výběrovému řízení.

Ředitel lidských zdrojů dostal za úkol do konce srpna připravit vypsání transparentního výběrového řízení za účelem výběru nového generálního ředitele společnosti.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Acorus: Jogínská komunita opět pomáhá obětem domácího násilí

22:27 Acorus: Jogínská komunita opět pomáhá obětem domácího násilí

Pražská jogínská komunita opět v rámci oslav Mezinárodního dne jogy - Namaste Yoga Day - pomáhala o…