Premiér Babiš vystoupí na konferenci Zdravotnictví 2019

07.11.2018 10:50

Předseda vlády ČR Andrej Babiš se ve čtvrtek 8. listopadu 2018 zúčastní konference Zdravotnictví 2019. Ještě před ní vystoupí na tiskové konferenci spolu s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem a prezidentem Unie zaměstnavatelských svazů ČR Jiřím Horeckým.

Premiér Babiš vystoupí na konferenci Zdravotnictví 2019
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda vlády Andrej Babiš

Tématy tiskové konference jsou především úhrady v roce 2019, řešení nedostatku lékařů a zdravotních sester a zamezení plýtvání finančními prostředky a nadužívání zdravotnické péče.

 

Cílem dvoudenní odborné konference Zdravotnictví 2019 je představit odborné veřejnosti podmínky a rámce poskytování zdravotní péče v roce 2019, představení aktuálních problémů v jednotlivých oblastech českého zdravotnictví a další. Záštitu ji poskytli premiér Andrej Babiš a ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Více informací o konferenci najdete ZDE.

Termín
8. listopadu 2018

Místo
Hotelu Grandior, Na Poříčí 42, Praha

Program

12.30 – tisková konference
13.00 – zahájení konference Zdravotnictví 2019
následně – vystoupení premiéra Andreje Babiše

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sdružení místních samospráv ČR: Sbírka právních předpisů před Ústavním soudem obstála

14:03 Sdružení místních samospráv ČR: Sbírka právních předpisů před Ústavním soudem obstála

Ústavní soud dnes zamítl návrh senátorů na přezkum zákona č. 35/2021 Sb., jímž se zavádí povinnost (…