Premiér zadal ministru dopravy zpracování analýzy k zavedení mýta na německých dálnicích

29.03.2017 18:59 | Zprávy

Vláda dnes na svém zasedání projednávala zavedení mýtného pro osobní automobily na německých dálnicích, které v minulém týdnu schválil německý Spolkový sněm.

Premiér zadal ministru dopravy zpracování analýzy k zavedení mýta na německých dálnicích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Předseda vlády Bohuslav Sobotka v té souvislosti uložil ministrovi dopravy Danovi Ťokovi, aby jeho resort do konce dubna předložil vládě materiál o dopadech těchto legislativních opatření a doporučení, jak se má ČR k zavedení mýtného na německých dálnicích postavit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Nová vláda není jmenována

V tisku,kuloárech se objevují různá jména kandidátů na ministry. Který z těchto návrhů by byl pro Vás přijatelný ? děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Královéhradecký kraj: Na Lepařově gymnáziu v Jičíně se příští rok otevře nová sportovní třída

19:28 Královéhradecký kraj: Na Lepařově gymnáziu v Jičíně se příští rok otevře nová sportovní třída

Královéhradecký kraj obdržel rozhodnutí, kterým Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČŘ vyho…