Prezident republiky přijal Pavla Zemana

15.06.2016 21:10 | Zprávy

Prezident republiky Miloš Zeman přijal ve středu dne 15. června 2016 na Pražském hradě nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, aby se seznámil s jeho stanoviskem k reorganizaci policie.

Prezident republiky přijal Pavla Zemana
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Prezident republiky a nejvyšší státní zástupce se shodli na tom, že je zapotřebí vést diskusi o této reorganizaci v odborné, nikoliv v politické rovině.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Politická kultura

I mě se čím dál víc příčí. Stejně, jako se mi příčí to, jak politici pohrdáte těmi, co mají odlišný názor a urážíte je. Netvrdím, že vy, ale třeba politici z ODS a STAN to dělají. A nevšimla jsem si, že byste se proti tomu ohradila. Proč? A jak tedy přesně chcete změnit politickou kulturu? Kristýna

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Ostrava: Nadějný start hnízdní sezóny orlosupů

13:33 Zoo Ostrava: Nadějný start hnízdní sezóny orlosupů

Loňskou velmi úspěšnou sezónu, kdy byli do evropské přírody vypuštěni čtyři ostravští orlosupi, se l…