Půjčka ProBydlení do 500 tisíc korun bez zajištění

03.11.2014 9:09 | Zprávy

Nová Půjčka ProBydlení od Wüstenrotu přijde vhod při větší rekonstrukci bydlení i při dodělávkách na míru. Do konce roku je poskytována bez poplatků. Klient může navíc získat státní podporu stavebního spoření až 2000 korun ročně.

Půjčka ProBydlení do 500 tisíc korun bez zajištění
Foto: red
Popisek: Wüstenrot pojišťovna a.s.

Od kuchyňské linky až po pořízení družstevního bytu

Půjčka ProBydlení je poskytována až na 500 tisíc korun bez zajištění. Výhodná je tak na financování větších oprav a rekonstrukcí nájemního, družstevního i vlastního bytu. Použít ji lze také na drobnější úpravy, jako je pořízení a montáž vestavěných skříní či kuchyňské linky se spotřebiči. V kombinaci s hypotékou přijde vhod na dofinancování investičního záměru. Na koupi družstevního bytu nabízí Wüstenrot Půjčku ProBydlení bez zajištění zástavním právem k nemovitosti ve výši až 2 miliony korun.

Novinkou je volitelná doba splatnosti

Novinkou Půjčky ProBydlení je volitelná doba splatnosti, u rychlejší varianty je to 6 nebo 8 let, u pomalejší varianty pak 12, 14 nebo18 let. Výhodou tohoto úvěru je stále stejná výše měsíční splátky. Klient si tak podle svých finančních možností vybere, kolik chce měsíčně platit a podle toho se určí doba splácení.

Bez poplatků a do 24 hodin

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Nelegální migrace

To, že je třeba najít řešení, to neříkáte nic nového, naopak, to slyšíme od vás politiků už několik let. Ale jaké tedy navrhujete řešení a proč to ještě nikdo nedokázal vyřešit? Třeba ANO má přeci své zástupce všude, včetně Bruselu, tak proč jste s něčím konkrétním nepřišli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: Tichý vůz bude v ComfortJetu k dispozici od 1. února

7:23 České dráhy: Tichý vůz bude v ComfortJetu k dispozici od 1. února

České dráhy rozšiřují nabídku tichých vozů o soupravy ComfortJet. Počet spojů s tichým vozem nebo od…