ŘSD upozorňuje na víkendovou úplnou uzavírku části Pražského okruhu a noční uzavírky na dálnici D1

11.08.2017 16:18 | Zprávy

Ředitelství silnic a dálnic upozorňuje na úplnou uzavírku části Pražského okruhu v úseku mezi MÚK Vestec a MÚK Lochkov v termínu od 12. 8., 12:00 hod. do 13. 8., 12:00 hod. Důvodem je provedení zkoušek požárně-bezpečnostního zařízení tunelů Cholupice a Lochkov a cvičení složek integrovaného záchranného systému. Povinnost těchto zkoušek vyplývá pro ŘSD ze zákona. V noci ze soboty na neděli dojde také z důvodu provedení zátěžových zkoušek k noční uzavírce dálnice D1 v km 162 až 168.

ŘSD upozorňuje na víkendovou úplnou uzavírku části Pražského okruhu a noční uzavírky na dálnici D1
Foto: ŘSD
Popisek: Logo ŘSD

1) Pražský okruh

Úplná uzavírka dálnice D0 v úseku mezi MÚK Vestec (EXIT 3) a MÚK Lochkov (EXIT 15) v termínu od 12. 8. 2017, 12:00 hod. do 13. 8. 2017, 12:00 hod. z důvodu provedení zkoušek požárně-bezpečnostního zařízení tunelů Cholupice a Lochkov a cvičení složek integrovaného záchranného systému.

Objízdné trasy:

Pro směr Brno (D1) – Plzeň (D5) bude vyznačena objížďka v trase D1 (MÚK Modletice) – Jižní spojka – Barrandovský most – Strakonická – Výpadová – K Cementárně – D0 (MÚK Lochkov).
Pro směr Plzeň (D5) – Brno (D1) v trase D0 (MÚK Slivenec) – K Barrandovu – Barrandovský most – Jižní spojka – D1 (MÚK Modletice).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Stavební produkce rostla dvouciferným tempem

22:31 ČSÚ: Stavební produkce rostla dvouciferným tempem

Stavební produkce v květnu meziročně vzrostla o 11,6 %, meziměsíčně byla vyšší o 2,3 %. Orientační h…