Reakce Lesů ČR na prohlášení společnosti LESS & FOREST

22.02.2013 16:48 | Zprávy

Státní podnik Lesy ČR reaguje následujícím způsobem na matoucí a zavádějící prohlášení společnosti LESS & FOREST ze dne 21. 2. 2013 ve věci údajného nároku společnosti LESS & FOREST vůči Lesům ČR ve výši cca. 6,36 mld. Kč.

Reakce Lesů ČR na prohlášení společnosti LESS & FOREST
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR

Za zcela neobvyklý lze považovat postup společnosti LESS & FOREST, která na jedné straně veškerou vinu za neúspěch svého podnikatelského záměru nepochopitelně svaluje na Lesy ČR a současně svým věřitelům nabízí falešnou naději na úhradu jejich pohledávek z výnosu zahájených soudních sporů s Lesy ČR.

Pomineme-li procesní stránku věci, lze předmět žalob společnosti LESS & FOREST zjednodušeně shrnout jako požadavek smluvního partnera Lesů ČR na vrácení veškerých jím provedených plateb za odebrané dříví v období let 2011 a 2012.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lesy ČR

Mgr. Jana Berkovcová byl položen dotaz

financování

Dobrý den, peníze chybí snad všude. Ve školství, zdravotnictví.... Zajímá mě tak jedno, kde je chcete vzít Vy (ANO) a vyřešit tento problém? Protože krom kritiky toho, že peníze chybí, jsem od vás neslyšel žádné řešení, kde je vzít?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Úřad vlády: Příjmy vojáků a policistů i dar v bitcoinech

10:17 Úřad vlády: Příjmy vojáků a policistů i dar v bitcoinech

Vojáci a příslušníci bezpečnostních sborů Ministerstva vnitra si od 1. července finančně polepší. Na…