Ředitelství silnic a dálnic zahajuje opravu dálnice D2 ve směru na Brno

07.10.2017 11:35 | Zprávy

Ředitelství silnic a dálnic zahajuje v neděli 8. října opravu dálnice D2 v km 12 až 3 ve směru na Brno. Důvodem oprav je špatný stav vozovky. V rámci rekonstrukce dojde k vybourání stávajícího krytu a betonáži nové cementobetonové vozovky.

Ředitelství silnic a dálnic zahajuje opravu dálnice D2 ve směru na Brno
Foto: ŘSD
Popisek: Logo ŘSD

Cílem oprav, zahájených v roce 2013, je kompletní rekonstrukce dálnice D2. Postup oprav ukazuje přiložená grafika ve formě mapy v PDF.

Vedení dopravy:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa jeskyní: Sochařská výstava v Zbrašovských jeskyních

22:08 Správa jeskyní: Sochařská výstava v Zbrašovských jeskyních

Tvorbu čtyř sochařů a tří sochařek představuje tradiční letní výstava ve Zbrašovských aragonitových …