Ruzyňští celníci zaznamenali od začátku letošního roku zvýšený nárůst případů nelegálního dovozu a vývozu zboží

11.05.2017 11:52 | Zprávy

Ruzyňští celníci za letošní rok odhalili již 535 záchytů drog, anabolik, padělků a produktů CITES.

Ruzyňští celníci zaznamenali od začátku letošního roku zvýšený nárůst případů nelegálního dovozu a vývozu zboží
Foto: Celní správa ČR
Popisek: Celníci.

U omamných psychotropních látek se jednalo o 243 případů, což je o 91 případů více než v roce 2016. Nejčastěji se jednalo o záchyty zásilek s marihuanou, hašišem, amfetaminem nebo MDMA.

Rovněž byl zjištěn v 47 případech nelegální dovoz látek s hormonálním účinkem. Jednalo se především o účinné látky DHEA nebo tablety či ampule se steroidními hormony. V roce 2016 bylo odhaleno za stejné období 12 záchytů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

ERS 2

Slibujte, že unijní povolenky ETS 2 implementovat nebudete. To zní dobře, ale nezaplatíme za to jinak? Já nevím, ale nemyslím, že se EU bude líbit, že se vzepřeme.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Zveme už tuto sobotu do lesů na 67 míst v zemi

22:41 Lesy ČR: Zveme už tuto sobotu do lesů na 67 míst v zemi

V jeden den na 67 místech po celé České republice, a to už tuto sobotu 16. května, se nabízí jedineč…