SPÚ prezentoval svoji činnost na mezinárodním veletrhu

06.04.2017 19:04

Zástupci Státního pozemkového úřadu se zúčastnili mezinárodního veletrhu environmentálních technologií MIECF 2017 (Macao International Environmental Co-operation Forum & Exhibition), který se uskutečnil v minulých dnech v Macau.

SPÚ prezentoval svoji činnost na mezinárodním veletrhu
Foto: SPÚ
Popisek: Státní pozemkový úřad

Hlavním tématem veletrhu byl Inovativní „zelený“ rozvoj pro trvale udržitelnou budoucnost (Innovative Green Development For Sustainable Future).

Účast Státního pozemkového úřadu (SPÚ) byla podpořena projektem organizovaným Generálním konzulátem České republiky v Honkongu. SPÚ aktivně prezentoval především témata Adaptace ČR na změnu klimatu a udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Podrobněji byl představen proces pozemkových úprav a Generel vodního hospodářství krajiny ČR a také monitorovací nástroje, na kterých se SPÚ podílí - Integrovaný systémem pro monitoring a předpověď sucha (http://www.intersucho.cz) a Monitoring eroze zemědělské půdy.

Kromě účasti na samotném veletrhu MIECF 2017 jednali zástupci SPÚ a Ministerstva životního prostředí s místními vládními orgány v Hongkongu: Environmental Protection Department (http://www.epd.gov.hk/epd/), Development Bureau (http://www.devb.gov.hk/), Civil Engineering and Development Department (http://www.cedd.gov.hk/) a neziskovou organizací Green Council (http://www.greencouncil.org/).  V Macao pak proběhla jednání s vládní organizací Environmental Protection Bureau (http://www.dspa.gov.mo/).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Středočeský kraj: Zastupitele souhlasí, že kraj bude ručit za úvěr mladoboleslavské nemocnice na výstavbu parkovacího domu

22:11 Středočeský kraj: Zastupitele souhlasí, že kraj bude ručit za úvěr mladoboleslavské nemocnice na výstavbu parkovacího domu

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a. s., je připravena realizovat stavbu parkovacího domu, který za…