SSHR: Další země posílají humanitární pomoc

17.11.2020 22:27 | Zprávy

Do skladu SSHR v Sedlčanech dorazilo začátkem listopadu 100 ks plicních ventilátorů z Německa.

SSHR: Další země posílají humanitární pomoc
Foto: SSHR
Popisek: SSHR

Humanitární pomoc předal velvyslanec SRN Christoph Israng. Za Českou republiku ji pak převzal ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček. V rámci humanitární pomoci zaslaly plicní ventilátory i další země, a to Maďarsko (celkem 150 ks), za které předseda SSHR Pavel Švagr poděkoval maďarskému velvyslanci Miklósovi Borosovi, a v neposlední řadě i Izrael. Seznam nemocnic, kde budou tyto přístroje pomáhat, už připravuje Ministerstvo zdravotnictví.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Myslíte, že další volby vyhrajete?

Aspoň mi to vyplývá z toho, co tvrdíte, že se připravujete na nápravu škod po této vládě. Zajímá mě, z čeho usuzujete, že to příště vyhrajete, když teď jste to nedokázali? Vyhodnotili jste si třeba to, proč tomu tak bylo? Na co jste přišli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Neobvyklé nálezy nesmí vojenské potápěče překvapit

19:15 Armáda ČR: Neobvyklé nálezy nesmí vojenské potápěče překvapit

Tři desítky vojenských potápěčů z útvarů napříč Českou republikou cvičily na lipenské přehradě.