SYNOT LIGA: Klub legend přivítal své první členy!

01.09.2015 15:33

Uplynulý večer patřil v Praze slavnostnímu banketu SYNOT LIGY. V rámci akce, jejímž organizátorem byl titulární partner nejvyšší fotbalové ligy, skupina SYNOT, přivítal Klub legend své první členy. Celkem se jedná o 37 nejvýraznějších zástupců fotbalové ligy za uplynulých 21 let. Kritériem pro vstup do Klubu legend bylo 300 odehraných ligových utkání.

SYNOT LIGA: Klub legend přivítal své první členy!
Foto: Synot
Popisek: Klub legend přivítal své první členy!

„Jsem rád, že je fotbalová liga divácky stále atraktivnější. SYNOT LIGA si stále buduje své významné místo na slunci, což dokazují také statistiky z jejího loňského ročníku. V uplynulé sezóně padlo nejvíce gólů a utkání patřily k nejnavštěvovanějším za celou historii nejvyšší fotbalové soutěže. Tři kluby zůstávají ve hře v pohárové Evropě. S optimismem proto hledíme do nové sezóny a současně jsme rádi, že také fotbalové ikony, které mají za sebou řadu úspěchů, nezůstávají opomenuty,“ uvedl za skupinu SYNOT Petr Mikoška, výkonný ředitel společnosti SYNOT TIP.

„Upozorňovat a vyzdvihovat mimořádné výkony z dob minulých, ale i současných by mělo být úkolem každé fotbalové soutěže. SYNOT liga tak už činí. Právě kluby, hráči a jejich příběhy tvoří obraz české nejvyšší soutěže. A my chceme tento fakt pomocí Klubu legend ještě zvýraznit,“ řekl Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace.

Aktuálně je v klubu devětadvacet hráčů v poli, tři brankáři a pět trenérů. Uličný, Blažek, Horváth a další. Ti všichni se stali součástí projektu, který bude podporovat českou nejvyšší soutěž a její legendy.

„Jako legenda se necítím, ale když už jsem zvolen jako legenda, tak je to pro mě čest,“ svěřil se příbramský trenér Pavel Tobiáš.

„Počet startů svědčí o tom, že jsme fotbalu obětovali kus života. A nejenom my, ale i naše rodiny. Svědčí to o tom, že ho máme prostě rádi,“ konstatoval bývalý útočník Brna, Slavie či Příbrami Petr Švancara.

„Nedokážu si představit, jak by se vyvíjel můj život, kdybych nezažil atmosféru české ligy, která se strašně vyvíjí,“ dodala brněnská ikona Marek Zúbek.
Nově založený Klub legend bude své nové členy inaugurovat také v dalších letech.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Celní správa: Celníci zajistili cisternu s lehkým topným olejem

22:22 Celní správa: Celníci zajistili cisternu s lehkým topným olejem

Ústečtí celníci zajistili cisternu s bezmála třiceti tisíci litry minerálního oleje. Daňový únik byl…