SŽDC: Návrh železničního jízdního řádu 2018 je zveřejněn na webu

12.06.2017 13:37

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) zveřejnila na svých internetových stránkách Návrh železničního jízdního řádu 2018 platného od letošního 10. prosince. Tento dokument byl zpracován podle zákona č. 266/1994 Sb. v platném znění pro tratě, kde je SŽDC přídělcem kapacity dráhy. Najdete ho na adrese www.szdc.cz.

SŽDC: Návrh železničního jízdního řádu 2018 je zveřejněn na webu
Foto: szdc.cz
Popisek: Správa železniční dopravní cesty

Smyslem nového postupu správce infrastruktury je zpřístupnit dokument širokému okruhu obcí, organizací a občanů v dostatečném časovém předstihu tak, aby všechny zúčastněné subjekty měly k dispozici ucelený přehled včetně situace v navazujících regionech. Své připomínky k němu tak mohou předkládat bez zbytečného prodlení, současně bude vytvořen větší časový prostor pro jejich následné vyhodnocení a koordinaci.

Upozorňujeme všechny případné aktivní účastníky připomínkování tohoto dokumentu, že své podněty musí předkládat podle příslušnosti jednotlivým dopravcům, resp. k vlakům dálkové dopravy Ministerstvu dopravy, k vlakům regionální dopravy místně příslušným krajům. Kontakty na jednotlivé dopravce, kraje a Ministerstvo dopravy najdete například na jejich veřejných internetových stránkách.

SŽDC sestavila tento Návrh železničního jízdního řádu 2018 na základě objednávky jednotlivých dopravců, takže podávat přímo k ní jakékoliv podněty a žádat jejich vypořádání je bezpředmětné. Vlastní projednání návrhu se uskuteční podle výše citovaného zákona.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

SUZ MV se připojila ke Giving Tuesday. Pomáhají především děti

14:54 SUZ MV se připojila ke Giving Tuesday. Pomáhají především děti

Letos poprvé se SUZ MV díky svému členství v Asociaci společenské odpovědnosti připojuje do projektu…