Společnost Eurodražby.cz představuje specialistu pro oblast aukcí

6. 8. 2012 13:20

Společnost Eurodražby.cz, český lídr v oblasti nedobrovolných dražeb, jmenovala Jana Vamberského specialistou pro oblast aukcí.

Společnost Eurodražby.cz představuje specialistu pro oblast aukcí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Nástěnka dražeb zabavených věcí na exekutorském úřadě
reklama

Společnost chce vedle veřejných dražeb nemovitostí nabízet i další služby a aukce jsou přirozenou volbou. Úkolem Vamberského bude novou službu dále rozvíjet. Do jeho kompetencí spadá i nový aukční online systém, kde bude možné nalézt nabídky a licitovat o ceně.

„Naše společnost je jedničkou v oblasti nedobrovolných dražeb, v současnosti rozšiřujeme naše  působení a zaměřili jsme se na aukce. Ty jsou alternativou realitního prodeje a mohly by rozhýbat stagnující realitní trh. Úkolem Jana Vamberského, bude především zpopularizovat tento druh prodeje a koupě nemovitostí,“ uvedl Radim Hasman, předseda představenstva společnosti Eurodražby.cz.

Po studiích oboru marketing a management cestovního ruchu se soustředil na oblast realit. Působil na katastrálním úřadě v Ústí nad Labem, poté několik let pracoval jako realitní makléř. Do společnosti Eurodražby.cz přišel na konci roku 2011 a nyní je specialistou pro oblast aukcí.

„Lidé v aukcích prodávají a kupují vše, od elektroniky, přes oblečení až po nábytek, ale nemovitosti zatím tento trend minul. Rád bych ukázal, jaké výhody přináší,“ řekl Jan Vamberský.

Jan Vamberský je svobodný a bezdětný. Mezi jeho záliby patří v létě vodní turistika, cyklistika a in-line bruslení, v zimě pak lyžování.

O společnosti EURODRAŽBY.CZ a.s.

Společnost Eurodražby.cz se zabývá realitní a obchodní činností od roku 1997. Specializuje se na nedobrovolné dražby, v tomto segmentu patří dlouhodobě mezi nejlepší na českém trhu. Podle celkového finančního objemu dosaženého vydražením majetku jsou v současné době lídrem v pořadí dražebníků. Současně jako jediná dražební společnost nabízí možnost dražby na dálku přes prostředníka, který se jí fyzicky účastní. Od listopadu 2011 je možné sledovat probíhající dražby on-line v reálném čase, což je na českém trhu rovněž unikát. Členem České asociace dražebníků je společnost Eurodražby.cz od roku 2001. Více informací naleznete na www.eurodrazby.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Celní správa: Upozornění pro vývozce, dopravce, logistické společnosti

13:20 Celní správa: Upozornění pro vývozce, dopravce, logistické společnosti

V souvislosti s ukončením přechodného období pro odchod Spojeného království z EU, Celní správa ČR u…