Společnost LeasePlan je novým partnerem mosteckého autodromu

15.03.2018 9:51

Mostecký autodrom uzavřel prostřednictvím své výhradní marketingové agentury POZITIF partnerství se společností LeasePlan, která se zabývá správou vozových parků soukromých firem, podnikatelů i státních institucí. „Jsme moc rádi, že navázaná spolupráce vyvrcholila partnerstvím. Je to velká šance získat nové zajímavé klienty, jimž nabídneme naše služby zaměřené zejména na bezpečnost a zdokonalení se v řízení vozidel,“ zhodnotila akvizici obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Společnost LeasePlan je novým partnerem mosteckého autodromu
Foto: Autodrom Most
Popisek: Společnost LeasePlan, nový partner Autodromu Most

Připomněla, že oba partneři spolupracují i v oblasti čisté mobility, v níž spatřují výrazný potenciál v podobě perspektivního, progresivního a rychle se rozvíjejícího trendu automobilového průmyslu. „Máme úzké vazby na spolek Čistá mobilita, který podporuje myšlenku inovativního přístupu, jehož cílem je mimo jiné pozitivní vliv na životní prostředí, a to ve snížení emisí skleníkových plynů a znečišťujících látek z dopravy a přepravy. Budoucnost patří vozidlům na alternativní pohon, tedy elektrickou energii, CNG, LNG, vodík, biometan, etanol či LPG,“ vyjmenovala Svobodová.

Jako přínosný a racionální krok označila uzavření partnerství obchodní a marketingová ředitelka společnosti LeasePlan Petra Ochová. „Operativní leasing není pouze o financování, ale také o užívání vozidel a o požitku z jízdy. Právě proto jsme si vybrali pro letošní rok jako hlavního partnera mostecký autodrom. Společně s námi zajistí našim klientům nevšední zážitky při řízení vozidel,“ vysvětlila.

V České republice otevřela společnost LeasePlan pobočku v roce 1995. „Do té doby byl pojem operativní leasing u nás prakticky neznámý, respektive nikdo jej tady nenabízel. Auto bylo možné pořídit buď za hotové, nebo na klasický finanční leasing. Operativní leasing nadále patří mezi nejoblíbenější služby našich klientů, hojně také využívají komplexní správu vozových parků. Vhodné řešení máme jak pro velké společnosti, tak pro menší firmy, ale i živnostníky,“ upřesnila Petra Ochová.