Správa hmotných rezerv a Potravinářská inspekce podepsaly dohodu o spolupráci

04.03.2017 16:14 | Zprávy

Dne 3. 3. 2017 podepsali a Ing. Pavel Švagr, CSc., předseda Správy státních hmotných rezerv (SSHR) a Ing. Martin Klanica, ústřední ředitel Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI), dohodu o spolupráci, jejímž cílem je postihnout oblast bezpečného, dlouhodobého skladování potravinových rezerv.

Správa hmotných rezerv a Potravinářská inspekce podepsaly dohodu o spolupráci
Foto: SZPI
Popisek: Správa hmotných rezerv a Potravinářská inspekce podepsaly dohodu o spolupráci

Toho by mělo být dosaženo v rámci praktické spolupráce, a to jak preventivní, tak následné po naskladnění. SZPI bude SSHR mimo jiné informovat o vhodných preventivních opatřeních, kterými by bylo možné předejít možným škodám na skladovaných potravinových rezervách. Daného cíle by dále mělo být dosaženo i prostřednictvím vzájemné podpory a poskytování informací, odborných konzultací a odborných vyjádření.

„Chceme mít jistotu, že potraviny ve státních rezervách splňují všechny hygienické normy a jsou zcela v pořádku. Velmi si cením budoucí spolupráce Správy a Státní zemědělské a potravinářské inspekce, aby bylo v případě krize zaručeno zdraví našich občanů.“, dodal ke vzájemné spolupráci předseda SSHR, Ing. Pavel Švagr, CSc.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Ještě jeden dotaz

Podle té vaší logiky - ztracený dokument = neplatný. Když ztratím třeba fakturu nebo nějaký dopis o pokutě, kterou mám zaplatit, tak to taky nemusím platit? Nepřijde vám to absurdní a to vaše tvrzení směšné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOOÚ: EDPB a EDPS podporují zefektivnění provádění aktu o umělé inteligenci

7:33 ÚOOÚ: EDPB a EDPS podporují zefektivnění provádění aktu o umělé inteligenci

Evropský sbor pro ochranu osobních údajů (EDPB) a evropský inspektor ochrany údajů (EDPS) přijali sp…