Srovnejto.cz – cestovní pojištění za hubičku

11.02.2014 19:40

Ať se chystáte k moři či na hory, rozhodně byste neměli před odjezdem opominout uzavřít cestovní pojištění. Řada lidí se již přesvědčila, že částka, kterou by za pojištění zaplatili, je zanedbatelná ve srovnání s tím kolik peněz museli vynaložit v případě, když je v zahraničí postihla pojistná událost. I v podstatě banální problém vás totiž může bez cestovního pojištění vyjít draho.

Srovnejto.cz – cestovní pojištění za hubičku
Foto: 4ever.sk
Popisek: Egypt, ilustrační foto

Před každou cestou je proto vhodné uzavřít cestovní pojištění a není přitom rozhodující, zda jedete lyžovat do Rakouska nebo se potápět do některé země mimo rámec Evropy. Základní cestovní pojištění vám v případě potíží pokryje léčebné výlohy, které zahrnují nezbytné lékařské ošetření, hospitalizaci, nutné léky předepsané lékařem, přepravu do nejbližšího zdravotnického zařízení a v případě úmrtí i náklady na repatriaci pojištěného.

Pojistit můžete nejen své zdraví, ale i odpovědnost kryjící škodu způsobenou na zdraví a majetku třetí osobě, zavazadla pro případ jejich poškození či odcizení nebo také storno zájezdu. Nemusíte se tak obávat finanční ztráty, pokud svou cestu nemůžete uskutečnit a musíte ji zrušit. Pozor: pojištění vybírejte s ohledem na charakter vaší cesty a plánované aktivity. Pokud hodláte provozovat například zimní a rizikové sporty, je třeba vědět, že právě ty základní pojištění nekryje a je třeba tyto vaše aktivity při uzavírání pojistky zohlednit.

Pojištění nemusí být drahé a lze jej pořídit prakticky „za hubičku“, pakliže navštívíte web www.srovnejto.cz. Zde si můžete snadno a rychle nechat udělat kalkulaci, z nabídky několika možností si vybrat pro vás tu nejvíce vyhovující a on line cestou ji také rovnou uzavřít. Ušetřit můžete jak peníze, tak čas, neboť kvůli pojištění není třeba opustit domov, nemusíte zdlouhavě vybírat a zvolit zkrátka takové cestovní pojištění, které pro vás bude optimální.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Český telekomunikační úřad: Monitorovací zpráva č. 7/2019

12:04 Český telekomunikační úřad: Monitorovací zpráva č. 7/2019

Rada ČTÚ je opět kompletní. Radního Josefa Bednáře, kterému v květnu skončil mandát, od 1. července …