Svátek sv. Valentýna opět s Českou poštou

08.02.2018 19:11 | Zprávy

Pro všechny, kteří chtějí zaslat své drahé polovičce originální valentýnku, připravila Česká pošta už tradičně valentýnské razítko.

Svátek sv. Valentýna opět s Českou poštou
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Pro jeho získání je zapotřebí poslat valentýnku s údaji adresáta a známkou vloženou do obálky s další známkou a s adresou: Pošta Milostín, 270 05, kde valentýnku orazítkují a pošlou vaší drahé polovičce. Nebo si pro razítko můžete zajít přímo na poštu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Dotace

Když budou Babišovi nebo komukoliv zastaveny dotace, proč bysme to měli doplácet my z našich peněz? Tak žádné peníze nedostane a tečka nebo to si je jako vezme dotyčný z rozpočtu? Tomu nerozumím a děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Přírodní rezervace Dívčí kámen se rozrostla o lesní porosty

7:16 AOPK ČR: Přírodní rezervace Dívčí kámen se rozrostla o lesní porosty

Přírodní rezervace Dívčí kámen u Křemže na Českokrumlovsku má ode dneška větší rozlohu.