TU Ostrava: Ekonomická fakulta zve na tradiční Veletrh pracovních příležitostí

12.11.2018 9:23

tradiční Veletrh pracovních příležitostí, který se na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava bude konat ve středu 14. listopadu 2018 od 9 hodin v budově E na Havlíčkově nábřeží 38A.

TU Ostrava: Ekonomická fakulta zve na tradiční Veletrh pracovních příležitostí
Foto: VŠB-Technická univerzita Ostrava
Popisek: VŠB-Technická univerzita Ostrava, erb školy.
reklama

Dne 14. 11. 2018 v budově „E" Ekonomické fakulty budete mít šanci se během celého dne seznámit se svým možná budoucím zaměstnavatelem. Během dopoledního programu se vám představí společnosti se svými prezentacemi. Poté budou následovat 3 bloky atraktivních workshopů a seminářů, které si pro vás připravilo celkem 9 společností.

Těší se na vás zástupci společností: EY, Komerční banka, KPMG, LIDL, Moneta Money Bank, OKIN BPS, PwC, Česká spořitelna, ITT Holdings Czech Republic a Kofola Československo.

Na tento den bude vyhlášeno děkanské volno pro 3. ročník bakalářského studia a 2. ročník navazujícího magisterského studia. Studenti 1. ročníku navazujícího magisterského studia budou na základě potvrzení o účasti na Veletrhu práce (dostanete v den konání akce od organizátorů) omluveni z výuky.

Prostřednictvím veletrhu vám chceme umožnit setkání se zástupci společností, které mají zájem o absolventy naší fakulty. Každá společnost si připravila atraktivní workshop, kde se dozvíte užitečné informace o práci v konkrétní společnosti. Velkou výhodou je, že máte možnost osobně se potkat se zástupci společností a samozřejmě i naopak, zástupci společností si mohou vytipovat ty z vás, o které budou mít opravdu zájem. Cílem akce je odnést si zajímavou zkušenost a začít se zamýšlet nad svou budoucí kariérou.

Na konci dne proběhne losování o hodnotné ceny. Do losování budou zařazeni všichni studenti, kteří se zúčastní minimálně 2 workshopů. Ceny budou předány jen přítomným studentům.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: Každý třetí Čech čelil situaci, která by se dala řešit hromadnou žalobou

12:42 dTest: Každý třetí Čech čelil situaci, která by se dala řešit hromadnou žalobou

Poslanecká sněmovna by se měla v následujících dnech zabývat v prvním čtení návrhem zákona o hromadn…