TV Barrandov nasadí novinku – VLIVNÍ s Alex Mynářovou

10.10.2016 13:48

Na televizních obrazovkách se již ve středu 12. října objeví nový pořad s Alexandrou Mynářovou coby moderátorkou. Jejím prostřednictvím se diváci budou setkávat s vysoce postavenými osobnostmi, které mají zásadní vliv na dění v České republice. Hostem prvního dílu bude ministr obrany Martin Stropnický.

TV Barrandov nasadí novinku – VLIVNÍ s Alex Mynářovou
Foto: TV Barrandov
Popisek: Alexandra Mynářová

Vlivní lidé Česka pod palbou otázek moderátorky Alexandry Mynářové. Pohled na aktuální témata, i exkluzivní záběry ze soukromí těch, kteří hýbou děním v naší zemi, tolik nabídne zhruba dvacetiminutový pořad VLIVNÍ s Alex Mynářovou.

„Vlivné samozřejmě vůbec nešetřím. Otázkám na tělo se rozhodně v mém pořadu nevyhnou. Mám ale taky radost, že se nám daří je ukazovat v opravdu netypických situacích. Bez obleku a kravaty. Tak jak je málokdy vídáme. A mám pro diváky taky jedno velké překvapení. Prozradím snad jen to, že velkou roli bude hrát písmo každého z mých hostů. To totiž prozradí mnohé,“ láká Alexandra Mynářová ke sledování nového pořadu.

První díl odvysílá TV Barrandov ve středu 12. října. Zvídavý štáb zavítal za ministrem obrany Martinem Stropnickým. Jak vzpomíná na den, kdy mu zapálili střechu nad hlavou? Má jednoduché řešení uprchlické krize? A není to tak, že ministra obrany jenom hraje stejně jako jakoukoli divadelní roli?

VLIVNÍ s Alex Mynářovou můžete vidět na TV Barrandov v premiéře každou středu od 22:50 nebo v reprízách každou neděli od 19:55.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pardubický kraj: Domov pod hradem Žampach otevře dva nové domky v Letohradě

7:34 Pardubický kraj: Domov pod hradem Žampach otevře dva nové domky v Letohradě

Dvanáct obyvatel z Domova pod hradem Žampach se během září přestěhuje do nového bydlení v lokalitě N…