TV Metropol představuje nové logo

27.05.2013 19:40

Společnost MF TV s. r. o. představuje nové logo TV Metropol. Nové logo televizní stanice bude poprvé zveřejněno na obrazovkách v pondělí 3. června 2013. Jednotlivé programové bloky, Kultura, Hobby, Zdraví, Lifestyle a Info jsou rozděleny do přehledných barevných modifikací, a tím divák získá snadnou orientaci v programové nabídce.

TV Metropol představuje nové logo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ovládání od televize
Logotyp je změněn přesně po dvou letech existence TV Metropol. Graficky nové logo navazuje na logo původní. Vizuální provedení, které bylo vytvořeno in-house v kreativním týmu TV Metropol, plynule navazuje na originální podobu a zároveň plně souzní se změnami, kterými nyní televize prochází. Nové logo TV Metropol si stále drží svůj charakteristický tvar, je však vizuálně výraznější a dynamičtější. Nové logo zároveň funguje jako platforma pro jednotlivé variace a barevné verze. Základním prvkem loga, vycházejícím z původního návrhu, je trojúhelník, který se tak zároveň stane stěžejním vizuálním prvkem nové grafické podoby TV Metropol. „Televize Metropol zůstává úzce propojena s životem Prahy a středních Čech, odkud přináší každou hodinu aktuální zprávy. S celkovou změnou vizuálního stylu, která zahrnuje nové logo a grafiku, ale i řadu dalších dílčích změn, bude brzy představeno i nové studio,“ řekl Karel Polcar, jednatel společnosti MF TV s. r. o.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Janáčkova opera Výlety páně Broučkovy se vrací na místo své světové premiéry - do Národního divadla v Praze

17:52 Janáčkova opera Výlety páně Broučkovy se vrací na místo své světové premiéry - do Národního divadla v Praze

Národní divadlo připravilo na 22. a 25. března premiéru opery Leoše Janáčka Výlety páně Broučkovy v …