Ve čtvrtek 14. května oslavil český parlament na základě společné iniciativy Meziparlamentní skupiny přátel ČR – Izrael, Nadace spojenců Izraele, České společnosti přátel Izraele a Mezinárodního křesťanského velvyslanectví v Jeruzalémě (ICEJ) Den Jeruzaléma ve slavnostním sále Sněmovny českého parlamentu. Současně se připomínalo 78. výročí vyhlášení nezávislosti Izraele, které podle gregoriánského kalendáře připadá na 14. května.
Foto:
archiv ČSPI
Popisek: Den Jeruzaléma oslaven v českém parlamentu.
Také s nimi nesouhlasím a snad zavedeny nebudou. Ale upřímně, co může pro nás jejich nezavedení znamenat? Dost pochybuji, že když je nezavedeme, EU nad tím jen mávne rukou.
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.