TV Nova: Úspěšná Ulice bude pokračovat už 2. ledna

1. 1. 2014 13:34

Nejsledovanější denní seriál Ulice ukončil v pátek 20. prosince svou podzimní sérii, která je součástí 9. řady seriálu. Podzimní epizody v průměru zhlédlo 36,96 % diváků ve věku 15-54 let u TV, což je meziroční nárůst o 4,98 procentního bodu.

TV Nova: Úspěšná Ulice bude pokračovat už 2. ledna
Foto: nova.cz
Popisek: Logo televize Nova

Ulici od začátku 9. řady spuštěné v září 2013 vidělo v průměru 1 171 tisíc diváků v 4+. Oblíbený původní seriál TV Nova se s diváky loučí na necelé dva týdny, pokračovat bude každý všední den už od čtvrtka 2. ledna 2014.

Ulice si oblíbili zejména mladší diváci, když podzimní epizody 9. řady sledovalo 40,09 % diváků ve věku 15-24 let u TV. „V silně konkurenčním multikanálovém prostředí je Ulice jedním z produktů na trhu, který meziročně dosahuje růstu sledovanosti. To je pro seriál, který vysíláme už devátý rok, úžasný úspěch. Jménem TV Nova bych chtěla poděkovat celému týmu za jejich vysoké nasazení a kreativitu při tvorbě pořadu,“ uvedla Alex Ruzek, ředitelka televizních kanálů a programu skupiny Nova.

Diváky zatím v deváté řadě nejvíc zaujala epizoda vysílaná 17.12., kterou sledovalo 42,11 % diváků 15-54 u televizních obrazovek, což představuje 1 288 tisíc diváků ve skupině 4+.

„Seriál Ulice je jedním z hlavních pilířů našeho vysílání, a má velmi věrnou skupinu diváků. Je unikátní tím, že se nebojí prostřednictvím svých postav otvírat složitá životní témata jako pěstounská péče, dluhová past nebo braní drog. Na další pokračování příběhů lidí, kteří by klidně mohli žít i ve vaší ulici, se mohou diváci těšit hned po Novém roce,“ dodala Alex Ruzek.

Od září prožívali diváci s postavami Ulice několik složitých životních situací. Emu Toužimskou (Anna-Marie Valentová) svěřil soud do rukou biologické matky (Vanda Hybnerová ). Emini pěstouni, Anička a Bedřich Liškovi (Ljuba Krbová a Adrian Jastraban), se tak museli vyrovnat s jejím odchodem a Ema si naopak musela zvyknout na život bez nich. Kryštof „Mára" Mareček (Kryštof Rímský) se ocitl v dluhové pasti a přišel téměř o vše, ale díky svým přátelům se nakonec dokázal odrazit ze dna. Vlastimil Pešek (Rudolf Hrušínský ml.) dostal od života hned několik ran - zjistil, že jeho vnučka Adriana (Šárka Vaculíková) prodává a bere drogy a dcera Klára (Hana Igonda Ševčíková) chtěla pomocí intrik za jeho zády hospodařit s jeho domem a šikanovat nájemníky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerrstvo financí: Čtyřiadvacáté kolo Účtenkovky už zná své výherce

22:49 Ministerrstvo financí: Čtyřiadvacáté kolo Účtenkovky už zná své výherce

V úterý 15. října proběhlo už čtyřiadvacáté slosování Účtenkovky, do kterého 338 tisíc aktivních sou…