TV Prima: Farmáři budou v pátek nemilosrdně vyřazovat

10.03.2014 15:54 | Zprávy

Farmáři a jedna farmářka mají před sebou těžký úkol – poslat jednoho z nápadníků a nápadnic domů. Vyřazování, které se na některých farmách zvrhne víc, než si kdokoli dovede jen představit, uvidíte již v pátek 14. 3. ve 20.15 na Primě.

TV Prima: Farmáři budou v pátek nemilosrdně vyřazovat
Foto: iprima.cz
Popisek: Loga TV Prima

„Pracuješ skvěle, ale...“ říká Petr, který předá slunečnici na rozloučenou jedné z nápadnic. Nechtěl už celou situaci napínat, a tak tím otevře další premiérový díl farmáře. Která z dívek neudrží slzy a opustí Petrovu farmu? Po jejím odjezdu boj o Petra pokračuje. Farmář si pro zbylé dívky připraví závody na traktorech. Která z nich bude šikovnější a co pak za odměnu od Petra dostane?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vy věříte tomu, že byste se od ministra obrany něco kloudného dozvěděla?

Nemáte spíš jako já dojem, že je jen takovým maskotem? A jsou interpelace jediná možnost jak můžete kontrolovat vládu? Jestli ano, což mi přijde, že jste naznačila, tak to je špatně, myslím. Vy ne? A pokud se mnou souhlasíte, co uděláte, aby to bylo jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Strop haly pražského hlavního nádraží projde generální opravou

22:33 Správa železnic: Strop haly pražského hlavního nádraží projde generální opravou

Na pražském hlavním nádraží začne v červenci rekonstrukce stropu odbavovací haly. Provede ji sdružen…