Táborská nemocnice odměňuje klienty svých lékáren

22.07.2013 18:09

Od vitaminů přes autochladničku, odšťavňovač až po travní sekačku mohou získat během následujících měsíců klienti lékáren v Nemocnici Tábor nebo na Poliklinice Světlogorská. Táborská nemocnice se v rámci svých služeb pacientům rozhodla odměnit ty, kteří si vyzvednou léky nebo nakoupí volně prodejné zboží v nemocničních lékárnách. Už během července tak mohou získat zajímavé ceny.

Táborská nemocnice odměňuje klienty svých lékáren
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zdravotnický materiál

„Počínaje polovinou července začínáme počítat každého tisícího zákazníka našich lékáren. Každý takový pacient bude ihned v lékárně upozorněn na výhru, kterou mu předá pracovník lékárny. Zároveň každý měsíc bude vyhodnocen pacient s nejvyšší útratou v daném měsíci,“ uvedl Miroslav Kubeš, ekonomický náměstek Nemocnice Tábor, a. s.

Akce je naplánovaná do konce roku s tím, že na červenec, srpen a září jsou připraveny ceny využitelné v letním období (například výrobce sody, sekačka, autochladnička, vitaminy) a na říjen, listopad a prosinec pak zase další sezónní zboží v podobě štípače na dřevo, mikrovlnné trouby či tabletu. „Předpokládáme, že během jednoho kalendářního měsíce vydáme v každé naší lékárně až osm takovýchto cen.  Počet klientů jednoho zařízení se totiž pohybuje kolem osmi tisíc,“ upřesnil Miroslav Kubeš, ekonomický náměstek Nemocnice Tábor, a. s.

Nemocniční lékárna poskytuje i další výhody: při vyzvednutí receptů v tomto zařízení poskytuje slevu na parkování v areálu nemocnice, při zavedení zákaznické karty mají klienti pětiprocentní slevu z doplatků na léky i volného prodeje. „Finanční prostředky získané činností našich lékáren používáme na rozvoj nemocnice,“ doplnil ředitel Houška.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

České dráhy: Vlaky RegioSpider vyjely na trať z Postoloprt do České Lípy

7:34 České dráhy: Vlaky RegioSpider vyjely na trať z Postoloprt do České Lípy

Na železniční lince U11 Postoloprty – Louny – Česká Lípa nově nasazují České dráhy čtyři motorové v…