Talkshow Geni a Míši: závodník, textař a herec

09.10.2014 13:09

Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání mistr světa ve freestyle motokrosu Libor Podmol, textař, spisovatel a producent Michal Horáček a herec, hudebník a moderátor Dalibor Gondík. Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 12. října ve 21.30 na Primě.

Talkshow Geni a Míši: závodník, textař a herec
Foto: Hans Štembera
Popisek: Televize Prima

Moderátoři Michal Suchánek a Richard Genzer si za aktivního režisérského dohledu Ondřeje Sokola povídají, ale také hrají s různými hosty v klubu La Fabrika.

Prvním hostem ve studiu byl Libor Podmol, mistr světa ve freestyle motokrosu a zároveň první neamerický závodník, který vyhrál X Games. Michala zajímalo, jak začít s tímto sportem a kdy už se člověk může považovat za freestylového závodníka. Zeptal se: „Jak skočit nějaký skok, nepřijít ani o motorku, ani o život?“ Libor prozradil, že nové skoky trénuje do speciálního prostoru naplněného molitanem, teprve pak se odváží do terénu. Moderátoři také připomněli, že o Liborovi byl natočen dokument „Zítra bude líp“, který získal Českého lva. Pak zkoumali, zda má nebo nemá Libor posunutý práh bolesti. Libor přiznal, že asi ano, protože například tři světové závody absolvoval se zlomenou navikulárkou. A rozpovídal se také o své zlomené klíční kosti. Nečekanou informaci na sebe prozradil i Geňa: „Já jsem se narodil jako freestylista, protože mi klíční kost zlomili při porodu.“ Čím Libora Michal s Geňou na konec jejich povídání překvapí?

Po muži, který mistrně ovládá stroje na dvou kolech, přišel mistr slova – textař, básník, producent, novinář Michal Horáček. Michala Suchánka zajímala Horáčkova minulost člověka, který vydělal spoustu peněz na hazardu. „To neznáte proto, že jste lakomí. Kdybyste nebyli, koupili byste si knížku, která to všechno popisuje,“ odpověděl Michal Horáček. Pak vzal balíček karet a ukázal s nimi jednoduchý trik, který vzápětí vysvětlil. „Jedna ze zásad je nenechávat balíček karet bez dozoru“. Michal vyprávěl historku o tom, jak před lety koupil své dceři koně a nechal si prodat koně naprosto nevhodného od jednoho z bývalých kolegů Michala Horáčka. Ten zareagoval slovy: „Aspoň vidíte, že jsem měl vždycky schopné lidi. Vždycky nějaké kavky našli.“ Dalším tématem bylo vydání nové desky Segrado, pro niž Michal Horáček napsal texty, ale došlo i na téma sametové revoluce. Co dalšího na sebe Michal Horáček prozradí? A čím zaskočí Geňu?

Třetím hostem bude mistr nejen divadelního jeviště, ale také běžeckých tratí. Dalibor Gondík je totiž nejen herec, moderátor a bubeník, ale v poslední době se hodně věnuje i běhání a je v této disciplíně čím dál úspěšnější, nemá problém uběhnout i víc než 15 kilometrů. Dalibor je natolik schopný běžec, že při běhu dokáže s přehledem dlouze telefonovat. Čím při jednom běžeckém závodě znervóznil Romana Šebrleho? Dalibor moderátorům také vysvětlil, co je to tak zvaná raw strava a raw potraviny, tedy potraviny, které nesmí být zpracované při vyšší teplotě než 42 stupňů Celsia. U Geni pochopení nenašel, ale zareagoval Ondřej Sokol: „Já jedu v raw vztazích, přes 42 taky nejdu.“ Dalibor si pak zahrál na moderátora veletrhu nápadů v New Yorku a Geňa jednoho z vynálezců. Jako jeden z vynálezů Daliborovi moderátoři představili lyžařský trenažér, na němž se jezdí „Klausův šus“. Jakou techniku jízdy Dalibor zvolí?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vláda přijala novely, které mají zabránit dvojí kvalitě potravin, navrhla také zvýšit rodičovský příspěvek

21:20 Vláda přijala novely, které mají zabránit dvojí kvalitě potravin, navrhla také zvýšit rodičovský příspěvek

Vláda Andreje Babiše na jednání v pondělí 20. května schválila návrhy dvou novel zákonů, zákona o po…